iPhone 6 ve iPad mini Yakında Geliyor

iPhone 6 ve iPad mini Yakında Geliyor

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi9 sene önce
Hemen indir ()
40 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Apple iPhone 6, iPad mini ve iPad Air 2 versiyonu söylentilere göre ufak bir gecikme ile bizlerle birlikte olacak!

 

Apple’ın yeni nesil akıllı telefonu Apple iPhone 6 hakkındaki dedikodular tam gaz devam ediyor. Akıllı telefonun şimdiye dek karşımıza çıkan çok sayıdaki maket, render ve benzeri görselleri cihazın nasıl bir tasarıma sahip olacağına dair fikirler sunarken, söylentiler de ürünün üretim ve satışa sunulma tarihleri hakkında bilgiler veriyor.

Geçtiğimiz gün gelen haberler iPhone 6 akıllı telefonun daha önce kulaklarımıza fısıldandığı gibi Ağustos ayı sonu ve ya Eylül ayı başlarında karşımıza çıkamayabileceğini belirtiyordu. Dedikoduya göre Apple her ne kadar canla başla projeyi ilerletmeye çalışsa da, üretim bandında yaşanan sıkıntılar, tedarikçiler ile yaşanan önemli sorunlar yüzünden iPhone 6 daha geç bir tarihte merhaba diyebilir.

iphone-6

Bugün Çin medyasından gelen bilgiler de tam bu yönde. Paylaşılan bilgilere göre Apple yaşadığı sıkıntılar yüzünden iPhone 6’nın uzun süredir hakkında konuşulan ve henüz gerçekliği onaylanmamış olan phablet versiyonunun ileri bir tarihe ertelenmesine karar vermiş. Bu sayede hem standart 4.7 inç’lik iPhone 6 için işler hızlanacak, hem de 5.5 inç boyutlarındaki tablet telefon modeli için çalışmaya daha çok vakit kalacak. Tüm bu planlar yolunda giderse, standart iPhone 6 modeli gerçekten de Eylül ayı ortalarında karşımıza çıkabilir.

Çin’den gelen haberler bununla da sınırlı değil. Paylaşılan bilgilere göre Apple yeni nesil iPad mini ve iPad Air 2 cihazlarını tahmini olarak Eylül ayı ortalarında üretim bandına geçirecek! Bu da ürünlerin yıl sonu gelmeden ellerimize ulaşabileceği anlamına geliyor. Bilgiler her ne kadar doğrulanmamış olsa da, şimdiye kadarki söylentileri doğrular nitelikte detaylar içeriyorlar.

40 kez indirildi

iPhone 6 ve iPad mini Yakında Geliyor Hakkında Yorumlar

Yorum Yaz

  1. CEYHUN BEY dedi ki:

    Olum bu teknoloji hep iphone 5 6 7 8 diye mi gelisecek sarjsiz calisan telefon falan yapmayacaklar mi yetti canima

YORUM YAZIN