Samsung Galaxy Tab S İnceleme

Samsung Galaxy Tab S İnceleme

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi10 yıl önce
Hemen indir ()
172 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Samsung’un yeni tablet ailesi Tab S’in 10.5 inç modelini test merkezimizde mercek altına aldık.

Samsung, yeni tabletlerini kısa bir süre önce tanıtmış biz de akabinde hemen ön inceleme altına almıştık hatırlarsanız. Bu defa Samsung’un yeni nesil tabletlerinden 10.5 inç boyutunda olanını test merkezimizde ağırladık ve yakından inceleme fırsatı bulduk.

İki farklı boyutta sunulacak olan Tab S ailesi, 10.5 ve 8.4 inç boyutlarıyla kullanıcılarla buluşacak. Her iki ürünün de hem Wi-Fi hem LTE modelleri bulunuyor, ancak bizim incelediğimiz 10.5 inç boyutlu olan tabletin Wi-Fi sürümü.

2014072115501615885

Galaxy Tab S 10.5 hakkında ilk önce belirtmemiz gereken üç ana nokta var. Bunların başında elbette Super AMOLED’li ekran geliyor. Daha önce incelediğimiz Galaxy Note Pro 12.2 ve 8.4’te karşımıza çıkan Super Clear LCD ve diğer Samsung tabletlerinde de gördüğümüz LCD panelden Super AMOLED’e terfi edilmiş olması büyük yenilik. Öte yandan Galaxy Tab S’le birlikte sunulan ücretsiz servis ve uygulamalar da üzerine konuşulması gereken önemli bir diğer nokta. Ve incelememizde elbette Galaxy Tab S’e özel aksesuardan da bahsedeceğiz. Şimdi, hem bu noktalara hem de Galaxy Tab S’in bize sunduklarına daha yakından bakalım.

172 kez indirildi

YORUM YAZIN