En iyi Android ve ios Uygulamaları 2021

En iyi Android ve ios Uygulamaları 2021

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 sene önce
Hemen indir ()
105 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Bir android yada ios işletim sistemine sahip mobil cihazlarda bulunması gereken en popüler olan uygulamalar.

Sosyal Medya Uygulamaları;

1- İnstagram: İlk çıkışında sadece fotoğraf paylaşmak için piyasaya çıkan bir uygulama olmasına rağmen kullanıcıların ihtiyaçları doğrultusunda mesajlaşmalar, video çekimleri eklenerek görüntülü sohbet olanağı sağlamaya başlamıştır. Kullanıcılar instagram platformunda çokça vakit harcamaktadır.

2- Facebook: İlk sosyal paylaşım sitesi olarak ün kazanan facebook platformu tüm akıllı cihazların olmazsa olmazı haline gelmiştir. Tüm dünya da milyonlarca kullanıcı tarafından benimsenen facebook platformu sosyal platformlar arasında ilk sırayı almaktadır.

3- Twitter: Facebooktan sonra sosyal yaşantımıza dahil olan bir diğer vazgeçilmez uygulamadır. Nerdeyse tüm dünya liderleri tarafından kullanılan milyonlarca kullanıcıya ulaşan twitter anlık gelişmeler ve paylaşımları dünya ya anlık iletmektedir. Akıllı cihazlar için vazgeçilmez bir hal almıştır.

4- Pinterest : Sonradan sosyal medya uygulamaları arasına katılan pinterest bir internet sitesinde gezdiğinizde önünüze çıkan bir fotoğraf yada videoyu tek bir dokunuş ile dünya daki milyonlarca kullanıcıya aktarmaktadır. Bir programa katıldınız eğleniyorsunuz o an çok güzel bir fotoğraf karesi yakaladınız bunu dünya ya en hızlı pinterest platformu ile tanıtabilirsiniz.

 

Latest posts by inndir (see all)
105 kez indirildi