Fetih: Altın Çağ

Fetih: Altın Çağ

Lisansücretsiz/oyun içi satın alımlar
DilTürkçe
Dosya Boyutu63MB
Üreticiigg.com
İşletim SistemiMobil/Android/ios
Eklenme Tarihi3 sene önce
Hemen indir (63MB)
689 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Fetih, eski tarihi konu alan dünya çapında bir mobil strateji oyunudur. Osmanlı Dönemi kahramanlarının da bulunduğu bu oyunda, takımını oluştur ve taht için savaş! Büyük bir sultan ol, şehrinin prestijini yükselt, kahraman kirala, birlik eğit, lonca oluştur ve yüksel! Doğru taktik ve stratejilerle seni hiçbir şey durduramayacak. Bu Altın Çağ’da zirveye çık!

● Gerçek zamanlı savaşlar! Saldırılara karşı uyanık ol. Lonca arkadaşının şehri alevler içinde olsaydı ne yapardın? Arkadaşına yardım mı ederdin yoksa saldırgan oyuncuya savaş mı ilan ederdin? Seçim senin!
● En güçlü sultan için prestij! Eşsiz şehir prestij becelerilerinin kilidini açmak ve düşmanları ezmek için şehir prestijini yükselt!
● Egemenlik Savaşı! Tüm krallıkları aşan gerçek bir hünkar olmak için bu savaşa katıl! En büyük ayrıcalıklara sahip ol, en nadir eşyaları kuşan ve herkes tarafından tanın!
● Güçlü yeteneklerle donanmış güçlü kahramanlar! Seviyelerini yükselt, kret ve ekipman kuşan! Farkı kahraman kombinasyonlarıyla birliklerini zafere götür! Daha fazla kahraman ve kahraman ekipmanı alma şansı için sefer bölümlerini temizle!
● Müttefikler! Güçlü bir loncaya katıl ya da kendi başına bir lonca oluştur. Lonca arkadaşlarınla heyecan verici lonca savaşlarına, çatışmalara, vilayet savaşlarına, saray savaşına, krallık savaşına ve istilacı savaşlarına katıl! Ekip çalışmasıyla başarıyı garantile!
● Harika sosyal özellikler! Gerçek zamanlı çeviri ile herhangi bir ırktan herkesle sohbet et! Krallık, lonca sohbetlerini kullan ya da kendine ait kişiselleştirilmiş bir sohbet grubu oluştur! Animasyonlu çıkartmalar ile konuşmalarına heyecan kat!
● Seviyeler, yetenekler ve oyuncu ekipmanları! Hepsini geliştir ve güçlü bir oyuncu ol!
● Şehir Görünümleri! Şehrini çeşitli şehir görünümleri ile canlandır ve harika bir görünüm elde et! Servetini ve gücünü göster!
● Yeni kullanıcı arayüzü! Sorunsuz ve kesintisiz bir deneyim için muhteşem v2.0 kullanıcı arayüzünü şimdi test et!
● Özel bonuslar! Düşmanlarını esir alarak özel bir bonus kazan ve gücüne güç kat! Esir almaya çalışırken, esir alınmamaya dikkat et!
● 100 adet vilayet! Vilayetleri ele geçir ve loncanın bölgesini genişlet! Daha fazla ödül kazan! Diğer oyunculara odaklanırken yapay zeka oyuncularının güçlerini göz ardı etme!
● Hükümdarlık! Hiçbir hükümdar, sarayı olmadan gerçek bir hükümdar sayılamaz. Sarayı ele geçir, tek gerçek hükümdar olma yolunda ilerle ve krallık ismini değiştirmek gibi ayrıcalıkların tadını çıkar!
● Diğer oyuncularla bire bir kapışmak için harika bir sistem! Rakiplerini haftalık arena sezonlarında mağlup et ve daha fazla ödül için merdivenleri tırman!
● Birçok krallık! Krallıklar arası dolaşarak hangi krallığın sana en çok uyduğunu seç. Gelişmek için boş bir dünya, yağmalamak için ise kalabalık bir tanesini seç!
● Gerçek bir stratejist! Güçlü bir ordunun temeli, iyi düzene sahip bir şehirden geçer. Binalarını yükselt, teknoloji araştırmaları yap, kaynak topla, birlik eğit, kahramanlarını terfi ettir ve Osmanlı İmparatorluğu’nu kur!

Resmi Forum: http://cq.tr.forum.igg.com
Resmi Facebook: https://www.facebook.com/ConquerorsFetih

Latest posts by inndir (see all)
689 kez indirildi