Fortnite indir

Fortnite indir

Lisansücretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu7.3 GB
ÜreticiEpic Games
İşletim SistemiWindows
Eklenme Tarihi1 sene önce
Hemen indir (7.3 GB)
32 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Fortnite:

Epic Games tarafından geliştirilen ve yayımlanan Fortnite açık dünyada geçen bir co-op hayatta kalma oyunudur. Günümüz dünyasında geçen oyunda aniden ortaya çıkan fırtınalar sonucu dünya nüfusunun %98’i ortadan kaybolmuş ve yerlerine zombiye benzer yaratıklar ortaya çıkmıştır. Oyuncular bu dünyada diğer oyuncularla işbirliği içerisinde kaynak toplayıp üsler yapmakta ve kendilerini yaratıklara ve fırtınaya karşı koruyarak hayatta kalmaya çalışmaktadır.

Ücretli olarak piyasaya sürülen Fortnite 2018’de çıkartmış olduğu Battle Royale modunu ücretsiz olarak oyun severlere sundu. Devasa bir haritada rastgele yerlerde oyuna başlayan çok sayıda gerçek oyuncunun oyun sonuna kadar hayatta kalması kurgusuna dayanan Battle Royale’de haritada çeşitli yerlerde bulunan silah ev mühimmatları toplayarak rakiplerinizi avlamaya çalışıyorsunuz.
Gerçek düşmanların yanı sıra yapay zamana karşı da savaştığınız oyunda doğal tehlikelere karşı kendinizi korumanız gerekmekte. Sitemizden indireceğiniz kurulum dosyası ile Fortnite Battle Royale versiyonunu bilgisayarınıza kurabilir ve ücretsiz oynamaya başlayabilirsiniz.
Latest posts by inndir (see all)
32 kez indirildi