Game of Thrones: Conquest ™

Game of Thrones: Conquest ™

Lisansücretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu85 MB
ÜreticiWarner Bros. International Enterprises
İşletim SistemiMobil/Android/ios
Eklenme Tarihi3 sene önce
Hemen indir (85 MB)
456 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
En iyi ejderhanı güçlendir, ittifak kur, yeni topraklar işgal edip krallığını inşa et!

Demir Taht için savaş, hiç bu kadar gerçek olmamıştı. Büyük haneler çarpışıyor, ejderhalar göklere hükmediyor ve ölüler ordusu, dünyaya karşı savaşa başlıyor, hepsi de RYO ve RTS karışımı GoT: Conquest’te. Şimdiye kadarki en iyi GoT RYO’ya katılıp GoT fantezini gerçekleştir. Westeros’un güçlü lordlarının yaşadığı fantezi dünyasına sen de dâhil ol. Haneni oluştur, ordunu kur ve Demir Taht’a hükmetmek için kaynaklarını idare etmenin en iyi yollarını bul.

Ödüllü HBO dizisini temel alan Game of Thrones: Conquest, oyuncularına bir Westeros Lordu olarak Yedi Krallık’a hükmetmek için kendi stratejilerini oluşturma imkânı veren ve içinde RYO elementleri barındıran bir RTS oyunudur. Savaş çıkar, kılıcını kuşan, ejderhalarını yetiştirip savaşa hemen bugün katıl ve düşmanlarını ezerek Demir Taht’ın sahibi ol!

Bu RTS oyununda diz mi çökeceksin, müthiş bir ittifak mı kuracaksın, yoksa Westeros’un diğer lordlarına mağlup mu olacaksın? Seçim senin.

“Taht oyunu oynarsan ya ölür ya da kazanırsın “- Cersei Lannister

– Westeros lordu ol: Büyük bir hane oluştur, armanı yarat ve Game of Thrones’u temel alan RTS/RYO karışımı GoT: Conquest diyarında krallığın tacı için savaşırken stratejinde ustalaş

– Sevilen HBO dizisindeki kilit karakterlerle etkileşime gir

– Kışyarı, Kara Kale ve Kral’ın Şehri gibi 120’den fazla güç makamını fethet

– Sadakat zinciri Sistemini kullanarak tehlikeli siyasi yapılanmaların arasından yol alırken Büyük Savaş’ı kazanarak Demir Taht’a oturma fantezini gerçekleştir

– Ejderhanı yetiştir

Kendi ejderhanı büyüt: Ejderhalar, Westeros’a vardı ve artık her krallığın bir ejderha yumurtası var. Dev ejderhanı düşmanlarını ezmek için mi kullanacaksın yoksa kaleni korumak için mi? Seçimini yap!

GAME OF THRONES: CONQUEST’TE YEDİ KRALLIK, SENİN ADINI ASLA UNUTMAYACAK

“Yaşamaya devam eden tek şey ailedir. Geriye bir tek o kalır.” – Tywin Lannister

– Haneni kurup bölgene hükmet

– Epik bir fantezide ordunu toplayıp diğer lordlarla savaş

– Her bir Güç Makamı sana askerî ve ekonomik geliştirmelerin yolunu açarken kalelerini koru

– Sevilen HBO dizisini temel alan bu RTS oyununda haritayı fethet, düşmanlarınla çarpış ve hükmünü genişlet

– Bu RTS oyununda bir RYO oyununda olduğu gibi Güçlü Teçhizat setleri üretebilir ve bunları düşmanlarına karşı üstün gelmek için kullanabilirsin

KRALLARI TAHTA ÇIKAR VE TAHTTAN İNDİR

Mobildeki en kapsamlı GoT tecrübesi, RYO ve RTS’in en iyi elementlerini birleştirerek eşsiz bir GoT fantezisini ayağınıza getiriyor.

– Yenilikçi sadakat zinciri sistemimizde ustalaşarak sancaktarlarını topla, müttefiklerinle büyük savaşlarda omuz omuza savaş ve bir lord olarak GoT fantezisini yaşa

– Demit Taht’ı kendine al- Tıpkı HBO dizisinde olduğu gibi riyakârlık ve sadakat arasında seçimini yap, ittifak değiştirirken ejderhalarını akıllıca kullan ve düşmanlarını ez.

Yalnızca Game of Thrones: Conquest’te bir Westeros lordu olabilir ve Demir Taht için savaşabilirsin. Ordunu oluştur, en usta birliklerini topla ve savaş için en iyi stratejiyi seç. HBO’nun ödüllü dizisindeki kilit karakterlerle etkileşime gir ve efsanevi yerleri fethet. Arkadaşlarını sancaktarın olarak alabileceğin Yenilikçi Sadakat Zinciri Sistemini kullanarak düşmanları mağlup et. Demir Taht’ı almak için sefere çık, Yedi Krallık’a hükmet, ejderhaları uyandır!

FANTEZİYİ YAŞA- DEMİR TAHT İÇİN SAVAŞIP YEDİ KRALLIĞA HÜKMETMEK İÇİN HEMEN, ŞİMDİ GAME OF THRONES: CONQEUST OYNA!

Sohbete de bekleriz:

https://www.facebook.com/GoTConquest/

https://go.wbgames.com/GoTforums

™ & © 2019 Home Box Office, Inc. ™ & © Warner Bros. Entertainment Inc. (s19)

456 kez indirildi

YORUM YAZIN


Yorum onaylama sistemi etkin; yorumunuzun yayınlanması biraz zaman alabilir.