Hamachi kur ve indir

Lisans / Fiyat: ücretsiz
Sürüm: Güncel Windows sürümü
Eklenme: Eylül 29th, 2019
Dil: Türkçe
Boyut: 8.7MB
Üretici: Logmein inc
İS: Windows

Hamachi, pek çok değişik amaç için kullanabileceğiniz özel bir VPN (Virtual Private Network) uygulamasıdır. Bu uygulama ile internet üzerinde bir yerel ağ (LAN) veya VPN kurabilir, işyerinizden evdeki bilgisayarınıza bağlanabilir, arkadaşlarınızla (LAN) üzerindeymiş gibi oyun oynayabilir veya dosya paylaşımı yapabilirsiniz.

Hamachi’yi diğer programlardan ayıran en önemli özellikler, kullanmak için hiçbir ayar yapmanızın gerekmemesi, hızlı ve güvenli olmasıdır.” Gitgide popülerleşen Hamachi programı ile multiplayer oyunları internet cafeye gitmeden bilgisayarınızda diğer arkadaşlarınızla internet üzerinden oynamanız mümkün.

Çeviri :
Hamachi is a private VPN (Virtual Private Network) application that you can use for many different purposes. With this application, you can set up a local area network (LAN) or VPN on the internet, connect to your home computer from your workplace, play games with your friends (LAN) or share files. The most important feature that distinguishes Hamachi from other programs is that you do not need to make any settings to use, it is fast and safe.

Yorum Yapabilirsiniz