Metin2 Hesap ekleme yeni yama

Lisans / Fiyat: üçretsiz
Sürüm: Gameforge
Eklenme: Eylül 29th, 2019
Dil: Türkçe Dahil Tüm diller
Boyut: 3GB
Üretici: Gameforge
İS: Windows 10


Bunu biliyor muydun? Artık Metin2 de tamamen yeniden tasarlanan Gameforge.com web sitemize dahil oldu. Burada güncel Metin2 haberlerinin yanı sıra tüm önemli Gameforge oyunları ile ilgili sıcak gelişmeleri bulabilirsin!

Ayrıca, Metin2’yı artık sana birçok imkan ve avantaj sunan yeni oyun istemcisi ile başlatacaksın!

Geliştirilmiş yama süreci
Oyun istemcisi, en sevdiğin oyunu daha hızlı ve daha keyifli bir hale getirecek şekilde optimize edilmiş bir yama süreci sağlar.

Daha fazla macera mı istiyorsun?
Oyun istemcisi, daha fazla harika Gameforge oyunu yüklemeni ve güncellemeni sağlar – hızlı ve kolay! Yakında hepsi olmak üzeren şu anda Gameforge oyunlarının çoğunu destekler.

Bir hesap – bol aksiyon
Tüm oyunlarımızı oynaman için ihtiyacın olan tek şey bir hesap – her seferinde yeni bir hesap oluşturmak artık geçmişte kaldı! Mevcut hesapları Gameforge hesabına manuel olarak bağlayabilirsin ve yalnızca bu hesaba ihtiyaç duyarsın.

Metin2 entegrasyonundan sonra başka nelere dikkat edilmelidir?
-Çoklu hesaplar desteklenir.
-Etkinlik sıralaması, Wiki sayfaları ve panolar içeren web siteleri yine PageLinks üzerinden mevcut olacak.
-Windows XP için destek olmayacak.
-Steam oyuncuları için: Yeni Steam hesaplarının bağlanması ve Steam vasıtasıyla Metin2 web sitesi üzerinden oturum açmak artık mümkün olmayacak. Ancak her zamanki gibi Steam’de oturum açabilir ve oynayabilirsiniz.

Gameforge hesabını doğrudan oyun istemcisinde yönetebilirsin. Oyun istemcisi, Gameforge evrenindeki aksiyon dolu ve heyecan verici oyunlar için yeni ana üssün!

İşte bir video rehberi:

Yorum Yapabilirsiniz