Türkiye’de Sanal Para Çağı Başlıyor!

Türkiye’de Sanal Para Çağı Başlıyor!

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi7 sene önce
Hemen indir ()
184 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

3D Hubs Buluşmaları’nın üçüncüsü 15 Temmuzda yapılacak!

 

Bitcoin başta olmak üzere tüm dünyanın gündeminde olan sanal paralar, Türkiye’de de yayılmaya başladı. Artık kafe alışverişlerinizi dahi sanal para ile yapmanız mümkün. 15 Temmuz’da İstanbul’da düzenlenecek 3. 3D Hubs Buluşması: “Sanal Para ve Yükselişi” konulu etkinlik ile Türkiye’de ilk kez sanal para ile 3D yazıcı satışı başlayacak.

Kullanıcılarının hayatını kolaylaştıran sanal para birimleri, son yıllarda hızla yayılarak, geleceğin para birimleri olarak lanse edilmeye başlandı. Herhangi bir ülkenin merkez bankası tarafından basılmadıkları için her ülkede kullanılabilen sanal para birimleri ile gerçek para ile alınabilen her şeyi alabilmek mümkün. Yalnızca bu yöntemi destekleyen bir satıcı ve alıcıya ihtiyaç var. Yakın gelecekte çok daha büyük kullanım oranlarına ulaşacağı öngörülen sanal paralar, şimdiden devletlerin de gündemini işgal ediyor.

Bu bağlamda 5 Temmuz Salı akşamı 3Dörtgen’in Üsküdar Çamlıca’da ki satış merkezinde gerçekleştirilecek etkinlikte, “Sanal Para ve Yükselişi” başlığı altında toplanılacak. Bu toplantıya katılmak ve sanal paranın nasıl üretildiğine şahit olmak istiyorsanız sizde bu etkinliğe katılabilirsiniz.

Sanal para madenciliği büyük bir algoritmanın parçası gibi görünüyor ve bu hesaplamalar yapılırken halen neye hizmet edildiği tam olarak bilinmiyor. AMD kartlarının büyük avantaja sahip olduğu Bitcoin madenciliğinin önümüzdeki yıllarda çok geniş kitlelere ulaşması bekleniyor.

Not: 3D Dörtgenin satış ofisinde kahveler sanal para ile satın alınabiliyor 😉

184 kez indirildi