unlocker indir

unlocker indir

Lisansücretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu338 KB
ÜreticiEmpty Loop
İşletim SistemiWindows 32 bit
Eklenme Tarihi3 sene önce
Hemen indir (338 KB)
2637 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Unlocker ile silinmeyen dosyaları ve klasörleri silme işlemi çok kolay! Windows bilgisayarınızda bir dosya veya klasörü silmeye çalıştığınızda “Klasör veya dosya başka bir programda açık olduğundan bu eylem gerçekleştirilemiyor. Klasörü kapatıp yeniden deneyin” vb. aldığınız hatayı gidermek için kullanabileceğiniz bir program. Unlocker indirmesi ücretsiz ve nasıl kullanılır? dedirtmeyecek kadar kullanımı basit bir dosya ve klasör silme programıdır. Yukarıdaki Unlocker İndir butonuna tıklayarak portable (kurulumsuz, kurulum gerektirmeyen) sürümü bilgisayarınıza indirip hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Unlocker İndir

Unlocker kullanıcılara silinmeyen dosyaları silme ve silinmeyen klasörleri silme işlerinde oldukça pratik bir çözüm sunan bir dosya silme programı. “Dosya silinemiyor: Erişim reddedildi.” “Kaynak veya hedef dosya kullanımda olabilir.”, “Dosya başka bir program ya da kullanıcı tarafından kullanılıyor., “Diskin dolu veya yazmaya karşı korumalı olmadığından ve dosyanın şu anda kullanımda olmadığından emin olun.” gibi Windows’ta dosya ve klasörlerin silinmesine ilişkin sorunları giderir.

Bilgisayarlarınıza tamamen ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir yazılım olan Unlocker temel olarak farklı nedenlerden ötürü bilgisayarımızdan silemediğimiz dosya ve klasörlerin kilidini kaldırarak o dosya ve klasörleri silebilmemizi mümkün kılıyor. Bu tür durumlarda Windows işletim sistemi bize fakrlı hata mesajları verebiliyor. Kimi zaman silmek istediğimiz dosyanın veya klasörü silmek için yetkimiz olmadığı bize bildirilebiliyor. Silinmek istenen dosyanın veya klasörün farklı bir program veya kullanıcı tarafından kullanımda olduğu, dosyanın halen kullanılmakta olduğu, diskin yazma korumalı olduğu gibi diğer hata mesajları da karşımıza çıkabiliyor. İşte bu durumların hepsinde Unlocker kullanabilir ve dosyayı ya da klasörü kaldırabilirsiniz.

Unlocker Nasıl Kullanılır?

Unlocker sağ tıklamayla açılan içerik menüsüne kenidisini entegre edebiliyor. Herhangi bir dosya ve klasörün üzerine farenin sağ tuşuyla tıkladığınızda açılan menüde Unlocker kısayolunu görebiliyorsunuz ve bu kısayola tıklayarak kilit kaldırma işlemini başlatabiliyorsunuz. Unlocker dosya veya klasöre erişimi denetleyen ve kilitleyen kaynakları size listeleyebiliyor. Dilerseniz bütün kaynakların dosya veya klasör üzerindeki denetimini tek bir tuşa tıklayarak kaldırabiliyorsunuz. Bu adımdan sonra daha önceden silemediğiniz dosya ve klasörü silebilmeniz mümkün oluyor.

  • Klasöre veya dosyaya sağ tıklayın ve Unlocker’ı seçin.
  • Klasör veya dosya kilitliyse, kilitleyicilerin listelendiği bir pencere çıkacak.
  • Unlock All’a (Tümünün Kilidini Aç) tıklamanız yeterlidir!

Unlocker Türkçe desteğiyle birlikte geldiği için kolayca kullanabileceğiniz bir yazılım.

2637 kez indirildi

YORUM YAZIN


Yorum onaylama sistemi etkin; yorumunuzun yayınlanması biraz zaman alabilir.