GOM Player

GOM Player

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu10.91MB
ÜreticiGretech
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP
Eklenme Tarihi9 sene önce
Hemen indir (10.91MB)
39 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Ücretsiz Gelişmiş Medya Oynatıcı

GOM Player, bilgisayar kullanıcılarının sabit diskleri üzerinde yer alan tüm video ve ses dosyalarınız kolayca oynatabilmeleri için geliştirilmiş olan ücretsiz bir medya oynatıcıdır. Piyasada yer alan tüm popüler ses ve video dosyası uzantılarını destekleyen ve sorunsuz bir şekilde oynatan GOM Player, içerisinde yer alan yerleşik codec motoru sayesinde, kullanıcıların ekstradan bir codec paketi indirmelerine gerek kalmaz.
Oldukça kolay bir kurulum aşamasının ardından, varsayılan medya oynatıcı olarak GOM Player’ı kullanıp isteyip istemedikleri kullanıcılara sorulur ve ayrıca GOM Player yardımıyla oynatmak istediğiniz dosyaları seçme şansı da size sunulur. Kısa sürede tamamlanan kurulum işleminin ardından programı ilk kez çalıştırdığınız zaman, karşınıza gelen medya performansınızı artırmaya yönelik olarak hazırlanan yapılandırma ayarlarını bir sefere mahsus belirlemeniz gerekiyor.
Programı ilk kez kullanıyor bile olsanız, sahip olduğu kullanıcı dostu ve kolay anlaşılır arayüzü sayesinde hiçbir zorluk çekmeyeceğinizi söyleyebilirim. Zaten daha önce bir medya oynatıcı kullandıysanız, GOM Player’ın arayüzüne de çok çabuk alışacaksınız.
39 kez indirildi

GOM Player Hakkında Yorumlar

Yorum Yaz

  1. b8 dedi ki:

    Galiba su zamana kadar yapilan en iyi benzetmelerden biri “gom player ikonu gibi ayagi olan kizlar” oldu

YORUM YAZIN